Frits Drost

Frits Drost (1969) is getrouwd met Djoeke en heeft 2 zoons. Hij woont in Friesland en zijn regio is daarmee Noord Nederland.

Na een studie bedrijfseconomie in Groningen en Accountancy aan de Universiteit van Amsterdam is hij gaan werken in de financiële sector. Commerciële en Operations rollen in de directie bij Aegon, Spaaradvies en KNAB. Nu is Frits zelfstandig ondernemer en investeerder in verschillende MKB bedrijven.

Zijn specialisatie is: sales, (digitale) marketing, business modellen en finance. Zijn stijl extrovert, mensgericht betrokken, energiek en met humor. Naast sporten (voetbal en squash) en lezen is koken een hobby. Vakantie is in Frankrijk: voor het eten, de cultuur en de “joy de vivre”.

Gerelateerde medewerkers

  • Lodewijk van der Heijden

    De grootste uitdaging is om de gewone dingen ongewoon goed te doen. ...

  • Peter Verstappen

    Middels zijn “sparsessies” maakt hij los wat vast zit en zorgt hij ...

  • Bert van Dam

    Sparren voor Bert: “om te zien dat een ondernemer na een spar-sessie ...

  • Eric Jan Doorenbosch

    Eric Jan Doorenbosch (1961) komt uit een retailfamilie. Zijn opa had ...